beast-lavender-doskonaly-sposob-na-regeneracje-po-treningu

Beast Lavender, czyli doskonały sposób na regenerację po treningu

W zdrowym ciele zdrowy duch! Jeśli uwielbiasz ćwiczyć, być ciągle w ruchu, a Twój typowy dzień przypomina maraton, proponujemy zakup materaca Beast Lavender. Dzięki niemu w nocy zregenerujesz zmęczone ciało, a rano wstaniesz niczym zwycięzca, gotowy na kolejne wyzwania!

Do spania, gotowi, start!

Dobrze wiesz, jak ważny jest sen po dniu wymagającego planu treningowego. Wieczorem masz ochotę już tylko położyć się i zasnąć w wygodnym łóżku. Często jednak się zdarza, że znaczne obciążenie mięśni po wysiłku fizycznym powoduje nocne skurcze. Ten problem nasila się także za sprawą źle dobranego materaca, który nie dopasowuje się do naturalnych krzywizn Twojego ciała. W rezultacie, zamiast wstawać w pełni sił i energii, budzisz się z ciężarem dodatkowego zmęczenia, a to niestety może przełożyć się na gorsze samopoczucie, niechęć do kolejnego treningu, a nawet na słabsze wyniki w pracy.

Wszystko, co konieczne dla zdrowia

W sporcie, tak jak w innych dziedzinach życia, ważne jest odczuwanie radości i przyjemności z tego, co się robi. Trudno jednak cieszyć się z czegokolwiek, jeśli jedyne, czego pragniesz, to położyć się z powrotem do łóżka. Z myślą o Twoich potrzebach stworzyliśmy produkt na miarę zwycięzcy. To materac Beast Lavender o ekstremalnej wytrzymałości i właściwościach, pozwalających na utrzymanie odpowiedniej pozycji podczas snu oraz redukowanie skutków zmęczenia treningami.

Kluczowymi elementami materaca są trzy piany zawierające naturalne olejki roślinne. Jądro Beast Lavender stanowi piana Lavender zapewniająca odpowiednie podparcie ciała i wysoką przewiewność wnętrza materaca. Dzięki niej materac się nie nagrzewa, co ma szczególne znaczenie, gdy panują wysokie temperatury. Oprócz tego w pianie zastosowaliśmy naturalny olejek lawendowy, który działa antybakteryjnie i pozytywnie wpływa na układ nerwowy, pozwalając na szybsze zasypianie i głębszy sen. Jeśli cierpisz na jakąkolwiek alergię, nie obawiaj się – materac Beast Lavender jest całkowicie bezpieczny.

CZYTAJ:  Jak poradzić sobie z problemami ze snem zimą?

materac-beast-lavender

Drugi element stanowi piana Neroli, która otacza jądro materaca. Zawierająca olejek z kwiatów drzewa pomarańczy piana, dzięki swej elastyczności, zapobiega drętwieniu kończyn i pozwala materacowi na dostosowanie się do krzywizn ciała. Aromat olejku neroli wpływa relaksująco na organizm, łagodząc skutki stresu będącego wynikiem wysiłku fizycznego.

Ostatnia z pian – Greengel – znajduje się w górnej warstwie materaca. Dzięki specjalnym cząstkom żelu, podczas snu zapewnia ciału uczucie chłodu. Greengel gwarantuje odpowiedni mikroklimat snu i odprężenie, zwłaszcza po wyczerpującym treningu.

Złoty medal w kategorii „Najlepszy materac dla sportowców” idzie do…

Beast Lavender! Zastosowane w nim piany pozwalają optymalnie podpierać i regenerować ciało, wspierać kręgosłup oraz stawy, a naturalne olejki roślinne działają kojąco na układ nerwowy. Dopełnieniem materaca jest pokrowiec Biorytmic, który dzięki minerałom leczniczym zawartym w tkaninie wspiera układ odpornościowy i wzmacnia siły witalne. Co ważne, pranie pokrowca nie pozbawia włókien tkaniny ich właściwości zdrowotnych.

Dzięki materiałom najwyższej jakości, Beast Lavender będzie służył Ci przez wiele lat. Zakup materaca warto rozważyć zwłaszcza w lecie, czyli w czasie sprzyjającym aktywności fizycznej. Osobom uprawiającym sport przyda się on jednak przez cały rok. Zapewniający wysoki poziom higieny i zdrowsze warunki snu, będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób dbających o zachowanie kondycji i fizycznej sprawności.

Materac Beast Lavender. Dowiedz się więcej o jego parametrach

Dołącz do facebookowej grupy dbających o dobry sen i razem porozmawiajmy o wysypianiu się ↷
KLIKNIJ