jak-wybrac-materac-dopasowany-do-osobistych-potrzeb-uzytkownikow

Jak wybrać materac dopasowany do osobistych potrzeb użytkowników?

Wyposażenie wnętrz, które uwzględnia osobiste oczekiwania użytkownika, to dziś jeden z najważniejszych trendów konsumenckich. Warto wiedzieć, że do konkretnych potrzeb dostosować można także materac. To nie tylko kwestia wygody w sypialni, ale przede wszystkim zdrowego i niezakłóconego snu.

Jak dopasować materac do potrzeb użytkowników?

Personalizowane produkty cieszą się coraz większym powodzeniem. Na miarę projektuje się dziś sofy, narożniki i inne meble. Personalizować można również sypialnię, która jest najbardziej osobistą przestrzenią w domu. Kluczowego znaczenia w tym kontekście nabiera dopasowanie materaca do potrzeb i upodobań użytkownika. 

Jak dostosować materac do konkretnych oczekiwań? Podstawowa kwestia to możliwość wyboru twardości materaca i komfortu termicznego. To parametr, który daje użytkownikowi subiektywne poczucie wygody. Do tego dochodzą także kwestie zdrowotne, związane m.in. z wagą ciała. Co jednak, gdy z materaca korzystać mają dwie osoby o różnych potrzebach?

Spinal Duo, czyli idealny materac partnerski

Materacem, który oferuje spersonalizowaną twardość wkładu materaca i komfort termiczny, jest Spinal Duo. To materac partnerski zaprojektowany z myślą o partnerach różniących się budową ciała oraz upodobaniami i potrzebami w zakresie twardości materaca. 

materac-spinal-duo

Osoby o większej wadze powinny spać na twardszym materacu, który odpowiednio wspiera ich kręgosłup i zapobiega bólom pleców, a także zapewnia wygodną pozycję podczas snu. Część użytkowników preferuje jednak po prostu materace o większej twardości, podczas gdy inni, zwłaszcza osoby o mniejszej wadze ciała, zazwyczaj wolą miększe materace.

Dzięki materacowi Spinal Duo można pogodzić różne upodobania partnerów śpiących w jednym łóżku. A wszystko to za sprawą możliwości wyboru dwóch twardości i dwóch komfortów termicznych. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu, materac można dostosować do osobistych potrzeb partnerów.

Materac wspierający codzienny odpoczynek kręgosłupa

Materac Spinal Duo to dobre rozwiązanie dla osób, które mają siedzącą pracę, narzekają na bóle kręgosłupa i cierpią z powodu zwyrodnień krążków międzykręgowych. W materacu zastosowano specjalny system nacięć konturowych. Dzięki niemu w czasie snu możliwe jest rozluźnienie mięśni wokół kręgosłupa i usunięcie nacisku dysków na siebie. Między krążki łatwiej dostaje się wtedy płyn rdzeniowy, odpowiadający za utrzymanie bezpiecznej przestrzeni między dyskami międzykręgowymi w trakcie codziennej pracy kręgosłupa. 

Prawidłowe podparcie ciała w materacu Spinal Duo wspierają specjalne piany – ergonomiczna piana Nightfly oraz zimna piana Greengel, która dodatkowo zapewnia także optymalny mikroklimat i właściwą temperaturę ciała podczas snu. 

Spinal Duo to optymalne rozwiązanie dla partnerów różniących się pod względem wagi oraz upodobań co do twardości materaca. Co ważne, nawet jeśli jedna z osób cierpi na bóle kręgosłupa, para może każdej nocy spać razem wygodnie i komfortowo.

Zapoznaj się parametrami materaca Spinal Duo

Dołącz do facebookowej grupy dbających o dobry sen i razem porozmawiajmy o wysypianiu się ↷
KLIKNIJ