Materasso exclusive collection

Materasso Exclusive Collection

4

Z pewnością zastanawiają się Państwo, czy warto inwestować duże pieniądze w nowy materac. Z pewnością zadajecie sobie pytanie, co zyskujecie, kupując materac klasy PREMIUM. Postanowiliśmy zaspokoić Państwa ciekawość, przedstawiając naszą specjalną kolekcję materaców Materasso EXCLUSIVE Collection.

Aby odpowiedzieć na te dwa podstawowe pytania, chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na pewne ludzkie zachowania podczas zakupów. Przykład pierwszy – kupujemy nowy telewizor. Na co zwracamy uwagę? Przede wszystkim na wielkość ekranu, potem na różnego rodzaju parametry typu kontrast, nasycenie kolorów itp. Zauważyli Państwo, że nie wspomnieliśmy o cenie? Tak, to prawda. W momencie zakupu działa na nas konfiguracja sprzętu, a im więcej, tym lepiej. Cena jest wtórnym determinantem naszego wyboru. A przecież i tani model, i model drogi w zasadzie służą do tego samego – do odbioru transmisji programu telewizyjnego. Nawet jeżeli nasz budżet nie pozwala nam na zakup droższego, lepszego urządzenia, to zawsze zakup jest jednym z naszych marzeń. Podobnie jest w przypadku zakupu samochodu. Kręcą nas zawsze modele droższe, bardziej prestiżowe i jeżeli nas na to stać, bezceremonialnie je po prostu kupujemy. Dlaczego? Przecież zarówno mały, budżetowy samochód, jak i samochód marki Premium służy w zasadzie do tego samego – do przemieszczania się z punktu A do punktu B. No tak, zauważą Państwo, że jednak drogimi modelami jeździ się bardziej przyjemnie, bardziej komfortowo, jakoś tak lepiej się w takim samochodzie czujemy.

CZYTAJ:  5 mitów o materacach

Właśnie podobnie jest z materacami. Możemy oczywiście pomyśleć, że szkoda na nie pieniędzy, na materacu bonellowym też da się spać i kupujemy najtańszy model. Możemy spać też na kanapie, narożniku, hamaku itp. Możemy. Tylko mniej komfortowo, a czasem ze szkodą dla swojego ciała. Dlatego szukając materaca dla siebie, z pewnością zauważą Państwo, że istnieją bardzo duże rozbieżności cenowe w tym tak prostym, prostokątnym przedmiocie.

CZYTAJ:  Poduszka - dekoracja czy zdrowie? Wybór należy do Ciebie!

Właśnie dlatego mamy materace tanie, droższe i bardzo drogie. Można powiedzieć, że mamy klasę ekonomiczną – zbudowaną z tańszych materiałów, w przestarzałych technologiach, mniej wytrzymałych, a więc także potrzebujących częstszej wymiany. Mamy też klasę średnią, o lepszych rozwiązaniach ergonomicznych, bardziej nowoczesnych materiałach, o dużej odporności na naturalne zużycie. I mamy klasę Premium, w której stosuje się najbardziej nowoczesne, trwałe materiały, oraz najnowsze rozwiązania ergonomiczne, uwzględniające najbardziej aktualną wiedzę na temat snu. Wszystkie te trzy klasy łączy jedno – da się na każdej spać. Jednak dzieli je o wiele więcej niż tylko cena.

CZYTAJ:  Kiedy wymienić materac na nowy?

Właśnie dla najbardziej wymagających Klientów oraz dla największych koneserów snu powstała m.in. nasza kolekcja materaców EXCLUSIVE. Nie bez kozery możemy tu stwierdzić, że są to materace oferujące największy komfort, szybkość reakcji na zmianę pozycji snu, oraz największą trwałość materiału (co wyrażone jest aż 15-letnią gwarancją pro rata). Znajdziemy tutaj nie tylko ultranowoczesne pianki szwajcarskie AventO2 oraz EvoPoreHRC, ale też najbardziej naturalne włoskie piany BIOGREEN oraz MIND FOAM. Nowoczesny system potrójnych sprężyn, specjalne nacinanie pian i formowanie ich na wzór sprężyn, lateks TALALAY czy pokrowce pikowane gęstym materiałem czynią tę kolekcję bardzo wyjątkową. I to na tyle, że poświęcimy więcej uwagi każdemu z rozwiązań, jakie ona oferuje.

Niewątpliwie kolekcja EXCLUSIVE powstała przede wszystkim z myślą o najbardziej prawidłowym podparciu całego ciała oraz maksymalnym odciążeniu naszego kręgosłupa, tkanek mięśniowych i stawów. Dlatego zapraszamy do obserwacji naszego bloga, ponieważ wkrótce opowiemy, dla kogo i w jakiej sytuacji są one dedykowane.

Dołącz do facebookowej grupy dbających o dobry sen i razem porozmawiajmy o wysypianiu się ↷
KLIKNIJ