materasso ferreti sleeping solution

Materasso Ferreti Sleeping Solution

2

Pełny, głęboki, zdrowy, regenerujący sen każdej nocy? Do tego niezbędne jest odpowiednie łóżko, stelaż, materac, pokrowiec, a nawet poduszka i pościel. Specjalistyczne, luksusowe systemy do spania Materasso Ferreti Sleeping Solution to zindywidualizowane rozwiązanie dla najlepszego snu jaki można mieć.

System do spania Materasso Ferreti Sleeping Solution

To unikalny zestaw składający się z:

 • łóżka typu boxspring – wykonanego z litego drewna, z elastycznym podkładem, który dzięki punktowej zdolności adaptacyjnej, świetnie współpracuje z każdym materacem,
 • materaca – którego zadaniem jest odpowiednie podtrzymywanie kręgosłupa w każdym momencie snu,
 • materaca nawierzchniowego, który stanowi górną warstwę łóżka kontynentalnego i zapewnia odpowiednie dla preferencji użytkownika doznania.
CZYTAJ:  Jak wybrać dobry materac?

Rodzaje łóżek boxspring w systemach do spania Materasso Ferreti Sleeping Solution

Ambra – skórzane, klasyczne łóżko

Wyjątkowy projekt łóżka Ferreti przeznaczony do klasycznych, stylowych sypialni. Boxspring oparto na drewnianych, rzeźbionych nogach a wezgłowie łóżka, ma lekko wygięty, zaokrąglony kształt. Całość, jest tapicerowana wysokiej jakości skórą włoską. Niezwykle miękką w dotyku, a jednocześnie trwałą i solidną. Skóra barwiona jest naturalnymi barwnikami, co dodatkowo podkreśla jej piękno i strukturę. Łóżko Ambra stanowić będzie centralny punkt klasycznej i stylowej sypialni.

Madelaine – łóżko – klejnot w sypialni

Wyjątkowe łóżko z tapicerowanym wezgłowiem, które może zostać ozdobione kryształami Swarovskiego bądź klasycznymi tapicerowanymi guzikami. To łóżko, które będzie wspaniale wyglądać w nowoczesnej, modernistycznej sypialni. Stanie się ozdobą wnętrza glamour (zwłaszcza w wersji z kryształami Swarovskiego) oraz luksusowej sypialni. Tak mocno przyciąga uwagę, że stanowi centralny punkt w pomieszczeniu i nie potrzebuje żadnych innych dodatków dekoracyjnych.

Eleanor – klasyka i nowoczesność w jednym projekcie łóżka

Nowoczesne i jednocześnie bardzo eleganckie łóżko przeznaczone dla wymagających klientów, który oczekują od łózka zarówno wygody jak i niezwykłej jakości wykonania i świetnego designu. Eleanor to połączenie tapicerowanego, prostego w formie wezgłowia z modną stalą, z której wykonano lekkie w formie nogi łózka. Wezgłowiu, stylu i szlachetności nadają delikatne przeszycia w kształcie rombów. To królewskie łoże w nowoczesnym wydaniu.

CZYTAJ:  Kiedy wymienić materac na nowy?

Materace właściwe

Odpowiednie łózko to przede wszystkim odpowiedni materac. Ferreti Sleeping Solution Materasso to 5 materacy do wyboru, przeznaczonych dla różnych potrzeb:

 • Materac Soprano – kieszonkowy wkład materaca z 500 sprężynami plus pianka termoelastyczna Mind Foam z obu stron (miękka i twarda strona) to idealne podparcie kręgosłupa i komfort podczas całej nocy. Pianka reaguje na zmiany temperatury.

kieszony wkład materaca soprano

 • Materac Pilatis – idealne odprowadzanie wilgoci i bardzo duża przewiewność została uzyskana dzięki specyficznej, kanalikowej strukturze pianki CellFlex. Dzięki otwartej strukturze, materac zachowuje przewiewność, co gwarantuje pełną higienę. Mikroklimat materaca obniża potliwość.

przewiewny materac

 • Materac Rayon – Idealny wypoczynek bez nacisku, dzięki pianie wiskozowej, która pomaga równomiernie rozłożyć wagę. Materac ten to połączenie przewiewnej piany CellFlex z pianą termoelastyczną Mind Foam. Całość pozwala doskonale dopasować się do ciała dzięki reakcji na zmiany jego temperatury.

materac dopasowujący się do ciała

 • Materac Alteza – jedyny materac na rynku, w którym można dopasować wkład do wzrostu użytkownika. 7 stref doskonale dopasowanych do wzrostu zapewnia niespotykany dotąd komfort i wygodę. Materac jest przewiewny (dzięki piance CellFlex), a równomierne podparcie wszystkich punktów ciała daje niezwykły komfort snu.

materac dopasowany do wzrostu

 • Materac Valmont – nieco twardszy materac z 7 strefami twardości, zapewnia komfort snu dzięki pianie Eliocell. Mikropory materaca zapewniają jego idealną elastyczność oraz dużą przewiewność.

przewiewny i elastyczny materac

Materace nawierzchniowe

Zwieńczeniem całej konstrukcji jest materac nawierzchniowy. Materasso Ferreti Sleeping Solution daje trzy komfortowe materace do wyboru:

 • Materac nawierzchniowy Visco z pianki pamięciowej Mind Foam, która dodatkowo daje wrażenie ciepła. To idealne rozwiązanie dla zmarzluchów.
 • Materac nawierzchniowy Firm – nieco sztywniejszy, ale bardzo elastyczny materac z pianki CellFlex. Świetnie się dopasowuje i daje poczucie stabilności.
 • Materac nawierzchniowy Soft – wykonany z połączenia dwóch pian – Polargel i Cellflex. Pełny komfort i podparcie dla kręgosłupa.
CZYTAJ:  Materac piankowy czy lateksowy?

Zestaw Sleeping Solution Ferreti to pełny komfort snu dla każdego, dający możliwość dopasowania indywidualnego rozwiązania do potrzeb każdego użytkownika.

Dołącz do facebookowej grupy dbających o dobry sen i razem porozmawiajmy o wysypianiu się ↷
KLIKNIJ