natur biogreen

Natur Biogreen versus Swiss Magic – natura dla wymagających

1

Jesteś zwolennikiem naturalnych rozwiązań? W takim razie te modele są dla Ciebie. Porównaj Natur Biogreen oraz Swiss Magic i wybierz najlepsza opcję dla siebie.

Natur Biogreen

To wysokiej klasy materac z serii BIO, który otrzymał certyfikat materaca rehabilitacyjnego. Dzięki temu objęty jest stawką VAT wynoszącą 8%. Posiada 7 stref twardości, które zapewniają optymalne podparcie ciała podczas snu. Materac wykonany został z naturalnej piany Biogreen, która jest autorskim produktem firmy Materasso.

Pianka stworzona została na bazie oleju rycynowego, a dzięki specjalnej technologii produkcji charakteryzuje się znacznie większą trwałością w porównaniu z innymi pianami wysokoelastycznymi. Dodatkowo piana Biogreen została nasączona ekstraktem z aloesu, co podwyższa higienę korzystania z materaca i przyczynia się do likwidacji bakterii i roztoczy, nadając materacowi przyjemny, naturalny aromat. Materac Natur Biogreen jest przewiewny, wyposażony w pokrowiec Lyocell, którego bazę stanowi celuloza drzewna. Pokrowiec bardzo dobrze pochłania wilgoć, a dzięki specjalnemu pasowi wentylacyjnemu umożliwia swobodny przepływ powietrza i dobrą wentylację. Łatwo go też utrzymać w czystości – można go prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

CZYTAJ:  Materace naturalne - przegląd

Materac przeznaczony dla osób wymagających, ceniących sobie naturę i zdrowy, komfortowy sen. Posiada certyfikat Eco Passport gwarantujący, że materac jest bezpieczny dla środowiska i nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji. Do jego produkcji użyto szwajcarskiego, naturalnego kleju na bazie wody – kleju Simalfa.

Swiss Magic

To materac naturalny wykonany z innowacyjnej pianki Avent O2 stworzonej na bazie oleju lawendowego i szwajcarskich roślin. Materac Swiss Magic jest bardzo trwały, odporny na wszelkie odkształcenia, a przy tym maksymalnie przewiewny. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu nacięć pianki, z której jest wykonany, posiada 7 stref twardości i zapewnia doskonałe podparcie kręgosłupa.

Doskonały dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie i przewiewności. Polecany również osobom długo leżącym, z tendencją do powstawania odleżyn. Materac dostępny jest w pokrowcu Lavender nasączonym ekstraktem z kwiatu lawendy, dzięki czemu ma właściwości aromaterapeutyczne – łagodzi stres, uspokaja i wycisza, stwarzając idealne warunki dla komfortowego snu. Pokrowiec nietrudno utrzymać w czystości. Można go łatwo zdjąć i prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

CZYTAJ:  Olejek lawendowy w stelażach materacy i jego właściwości

Natur Biogreen

Swiss Magic

Materiał wykonania

Piana Biogreen

Piana Avent O2

Pokrowiec

Lyocell

Lavender

Grubość

20 cm

20 cm

Szerokość (cm)

80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200

80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200

Poziom twardości

H2 – średnio twardy, h3 – twardy

H2 – średnio twardy

Materac dwustronny

Tak

Tak

Materac antyalergiczny

Tak

Tak

Zalecany rodzaj stelaża

Sztywny lub elastyczny

Elastyczny

Maksymalne obciążenie

H2: 110 kg, h3: 150 kg

Do 130 kg

Certyfikat Eco Passport

Tak

Tak

Klej wodny Simalfa

Tak

Tak

Materac rehabilitacyjny

Tak

Nie

Dla osób z tendencją do odleżyn

Tak

Tak

Możliwość stosowania ze stelażem regulowanym

Nie

Tak

Dołącz do facebookowej grupy dbających o dobry sen i razem porozmawiajmy o wysypianiu się ↷
KLIKNIJ