pianka avent o2, zioła, lawenda, zdrowie, pianka AventO2

Pianka AventO2 – co to takiego?

1

Stoisz przed zakupem materaca i nie wiesz, jaki wybrać? A może słyszałeś już o zaletach pianki AventO2 lub chcesz pogłębić wiedzę na jej temat? Zapewniamy, że ta pianka warta jest uwagi. Dlaczego? O tym poniżej.

Szwajcarska pianka w materacach

Pianka AventO2 to połączenie nauki i natury. Innowacyjną technologię produkcji zestawiono z darami przyrody – szwajcarskimi ziołami, m.in. lawendą. Olejek lawendowy, którym wzbogacono piankę, pozytywnie wpływa na użytkownika. Jak? Oprócz pięknego aromatu działa relaksująco i kojąco. Pomaga w zasypianiu i sprawia, że staje się ono przyjemniejsze. Dzięki temu ranek można przywitać wypoczętym i w dobrym nastroju. A przecież każdemu z nas zależy na energii do działania podczas codziennych obowiązków i przyjemności. Dlatego tak ważny jest odpowiednio długi i jakościowy sen, który zapewni regenerację organizmu. Wygodny i dobrze dopasowany materac to zatem podstawa. A materac Swiss Magic z pianki AventO2 bardzo dobrze podeprze kręgosłup oraz całą sylwetkę. Ta wysokoelastyczna pianka idealnie dopasuje się do krzywizn ciała i jego ciężaru.

CZYTAJ:  Rodzaje pianek stosowanych w materacach

Dobro z natury

Pianka AventO2 została poddana specjalnemu procesowi wulkanizacji, dzięki któremu jest odporna na utlenianie się pod wpływem powietrza, promieni UV, temperatury i wilgoci. To sprawia, że ta szwajcarska pianka w materacach jest niezwykle trwałym materiałem, odpornym na użytkowanie. Jej otwartokomórkowa struktura gwarantuje przewiewność materaca i odprowadzanie wilgoci z jego powierzchni. Ta wspaniała właściwość zapewnia regulację temperatury ciała użytkownika. Zapobiega to więc przegrzewaniu się w lecie oraz marznięciu w zimowe noce. Funkcja ta dodatkowo przedłuża żywotność materaca, ponieważ wilgoć i ciepło negatywnie wpływają na jego trwałość i elastyczność. Pianka AventO2 przez bardzo długi czas zachowuje wszystkie swoje cechy, które wspierają zdrowy i wygodny sen.

Gwarancja jakości

Pianka AventO2 spełnia wysokie standardy niezbędne dla materaców wysokiej jakości. Posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 oznaczający brak substancji szkodliwych dla zdrowia w certyfikowanym produkcie. Sama produkcja tej szwajcarskiej pianki jest ściśle związana z międzynarodową normą ISO 9001 gwarantującą obecność systemu zarządzania jakością. Oprócz tego jej wytwarzanie jest „CO2  friendly” i „CFC free”, co oznacza brak użycia freonów i emisji gazów cieplarnianych, które są niekorzystne dla środowiska. Piana AventO2 spełnia także bardzo surową normę CertiPUR, obniżającą wszystkie dopuszczalne normy substancji uważanych za szkodliwe dla zdrowia człowieka, do wartości równej zero. Szwajcarska pianka w materacach sprawia, że są to produkty ekologiczne. Przy ich produkcji zużywa się o kilka razy mniejszą ilość energii niż w przypadku tradycyjnych pian. Wykorzystuje się również składniki roślinne, czyli zasoby odnawialne.

CZYTAJ:  Włoskie wakacje w sypialni – pianka Biogreen

Komfort snu

Sprawiając sobie materac z pianki AventO2, będziesz spał na materacu naturalnym, elastycznym, wytrzymałym, przewiewnym oraz o właściwościach relaksacyjnych. Szwajcarską piankę zawiera materac Swiss Magic oraz Swiss Dynamic. Pierwszy z nich jest monoblokiem opisywanej pianki, która jest konturowo ponacinana dla efektu masującego. Świetnie sprawdzi się dla osób przewlekle chorych, u których występuje ryzyko pojawienia się odleżyn. W drugim z materacy pianką AventO2 obłożony został dwustronnie inny rodzaj pianki wysokoelastycznej – Nightfly. Jest to materac z siedmioma strefami twardości, które zapewniają jeszcze lepsze podparcie ciała. Ponieważ właściwości tej piany są bardzo mile widziane w sypialni, a jej bezpieczeństwo jest bardzo wysokie, piane AventO2 wykorzystano także w materacu Baby Swiss. Jest to najbardziej bezpieczny materac dla dzieci, gwarantujący bezpieczeństwo antybakteryjne na najwyższym poziomie, oraz doskonałe warunki ortopedyczne. Przekonaj się, ile siły drzemie w naturze!

Dołącz do facebookowej grupy dbających o dobry sen i razem porozmawiajmy o wysypianiu się ↷
KLIKNIJ