konsultantki snu

SleepConcept – Konsultantki Snu

1

Próbowałeś już niemal wszystkiego, a Twój maluch nadal nie potrafi samodzielnie zasnąć? Czy wiesz, że bezsenność i częste nocne pobudki u dzieci da się „leczyć”? Sprawdź, czym zajmują się konsultantki snu.

Kim są konsultantki snu?

Jak same o sobie mówią, nie zajmują się magią ani zaklinaniem dzieci, tylko oferują profesjonalną pomoc w zakresie higieny snu malucha, uwzględniając uwarunkowania danej rodziny oraz potrzeby dziecka. Dwie super dziewczyny wpadły na fantastyczny sposób, jak pomóc rodzicom w problemach ze snem ich pociech.

Na czym polega SleepConcept?

  • Konsultacja na temat problemów, z którymi zgłaszają się klienci
  • Spersonalizowany Plan Działania z wytycznymi jak zaadresować zdiagnozowane problemy ze snem
  • Telefoniczne omówienie Planu
  • Dyspozycyjność Konsultantek zgodnie z wybranym pakietem
  • Poprawa jakości snu Twojego malucha

W jaki sposób świadczą usługi?

Każdy rodzic, który wykupi Pakiet u konsultantek snu, otrzyma profesjonalną poradę dostosowaną do ich maleństwa. Dziewczyny ze SleepConcept przeprowadzają indywidualne rozmowy z klientami i dzięki uzyskanej wiedzy opracowują plan pomocy.

Rodzic zostanie wyposażony w wiedzę i wsparcie, które pomogą mu nauczyć swoje dziecko samodzielnego zasypiania. Oprócz tej umiejętności konsultantki doradzają w dziedzinie wprowadzania pokarmów stałych u maluchów, a także karmienia piersią.

Wysypianie się dziecka a jakość materaca

W artykule „Materac do łóżeczka dla dzieci i niemowląt” pisaliśmy o tym, jak ważny jest wybór materaca dla dziecka. Poruszyliśmy ten problem w rozmowie z Martą i Gosią założycielkami SleepConcept. Dziewczyny podpowiadają, żeby przy wyborze materaca kierować się m.in. jego miękkością. Lepiej, aby materac był twardy, ponieważ dziecko nie będzie się w nim zapadało.

CZYTAJ:  Zdrowy sen dziecka

Odpowiedni materac dla Twojego malucha

Wybór jest ogromny. Trudny, ponieważ rodzic oczekuje najlepszej jakości, komfortu i bezpieczeństwa w rozsądnej cenie a oprócz tego nasi najmłodsi klienci mają swoje potrzeby oraz oczekiwania, które przecież również są bardzo ważne.

Wybierając materac szczególną uwagę należy zwrócić na wysokiej jakości wykonanie oraz certyfikaty i opinie instytutów kontrolujących produkty dla dzieci. Dla wymagających rodziców firma Materasso przygotowała specjalną linię dla dzieci – najwyższej klasy i jakości materace, spełniające potrzeby zarówno rodziców, jak i ich pociech. Wybrane poniżej oferty to tylko niektóre z szerokiej oferty materacy dla najmłodszych:

Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości pianek, certyfikowanych i z przeznaczeniem dla dzieci. Dodatkowym atutem i ułatwieniem w codziennym korzystaniu z materaców, jest możliwość wyprania pokrowców, ponieważ marka Materasso tworzy produkty z myślą o dorosłych i dzieciach.

CZYTAJ:  Sposoby układania niemowlaka a rozwój dziecka

Dołącz do facebookowej grupy dbających o dobry sen i razem porozmawiajmy o wysypianiu się ↷
KLIKNIJ