materac pianka termoelastyczna

Viscostar – materac, który rozluźni Twoje ciało podczas snu

Długi i nieprzerwany sen to gwarancja aktywnego dnia oraz niezawodny przepis na zdrowy kręgosłup. Odpowiedni komfort snu zapewnia materac Viscostar, który zmienia twardość pod wpływem nacisku i temperatury ciała. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do sylwetki, wspierając zdrowy sen.

Dlaczego warto wybrać materac z pianki termoelastycznej?

Pianka termoelastyczna to rozwiązanie, które podbiło serca wielu miłośników komfortowego snu i wygody w łóżku. Reaguje ona nie tylko na nacisk ciała, ale także na jego temperaturę. Im jest ona wyższa, tym pianka staje się miększa, idealnie dopasowując się do ciała śpiącej osoby.

Tam, gdzie trzeba, czyli na przykład w strefie bioder i ramion, ugina się mocniej, perfekcyjnie odwzorowując sylwetkę. Powstające w ten sposób wrażenie otulenia znacząco poprawia komfort snu. Pianka optymalnie podpiera także kręgosłup, zgodnie z jego naturalnymi krzywiznami. Dzięki temu mięśnie się rozluźniają, znika nadmierne napięcie, a ciało śpiącego relaksuje się i odpoczywa.

Jak zbudowany jest materac Viscostar?

Pianka termoelastyczna to górna warstwa materaca Viscostar. Z kolei jego środkową warstwę tworzy piana Eliocell Soft, wyróżniająca się elastycznością i sprężystością. Amortyzuje oraz redukuje ona naciski na ciało, poprawiając tym samym jakość snu. Jej zaletą jest też wysoka przewiewność. Innowacyjna struktura pomaga usuwać ciepłe i wilgotne (nagrzane) powietrze z materaca, a w jego miejsce wprowadzać chłodniejsze. Piana zapobiega również powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

materac Viscostar

Dolną warstwę materaca stanowi piana Eliocell Hard. Ma dużą twardość, a przy tym jest elastyczna. Nacina się ją konturowo, by uzyskać siedem różnych stref twardości. Dzięki otwartokomórkowej budowie gwarantuje przewiewność, zapewniając jednocześnie solidne podparcie ciała.

Materac Viscostar – zadbaj o relaksujący sen

Innowacyjna budowa materaca Viscostar pozwala poprawić komfortu snu i odpowiednio zadbać o zdrowie. Dokuczają Ci bóle pleców i wybudzasz się w środku nocy? Czujesz, że w trakcie snu jest zbyt gorąco lub zbyt zimno? Odpowiedzią na tego typu problemy jest materac z pianą termoelastyczną. Dzięki unikalnej konstrukcji spanie na materacu Viscostar jest niezwykle wygodne. Po przebudzeniu rano będziesz czuć odprężenie, ponieważ nie pojawią się bóle pleców i dokuczliwa poranna sztywność mięśni.

CZYTAJ:  Materac antybakteryjny receptą na higieniczny sen

Dodatkowym atutem jest pokrowiec wykonany z tkaniny Algua. To nowoczesny materiał o miłej i delikatnej strukturze. Zawiera włókna z mikrokapsułkami z wyciągiem z alg morskich Spirulina. Kapsułki podczas snu stopniowo uwalniają dobroczynne enzymy i minerały, co przyspiesza regenerację skóry. Materac można prać w temperaturze do 60°C. Dzięki niemu zyskujesz pewność, że Twój sen jest nie tylko zdrowy, ale także higieniczny.

Zapoznaj się z parametrami materaca Viscostar

Dołącz do facebookowej grupy dbających o dobry sen i razem porozmawiajmy o wysypianiu się ↷
KLIKNIJ