Twój wyśniony
materac

Szukasz idealnego materaca dla siebie, partnera, dziecka lub seniora?

Jesteś w odpowiednim miejscu!

Materasso oferuje produkty dla każdego, niezależnie od wieku czy wzrostu. Znajdziesz tu najlepsze materace dla najmłodszych, par, singli czy seniorów, dla których tak istotny jest zdrowy sen.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zainwestuj w materac na lata dla siebie i najbliższych!

parents

Materace dla par

Model dla pary powinien sprostać wielu wymaganiom. Jest na to sprytny sposób – materac partnerski, który jest podzielony na dwa rodzaje twardości. Dzięki temu każda z osób może wybrać i dostosować powierzchnię spania do swoich oczekiwań.

grandparents

Zdrowy sen seniora

Materace dla seniorów, dzięki technologii mikrokapsułek absorbujących i oddających ciepło, umożliwiają termoregulację i utrzymywanie stałej temperatury ciała. Ułatwi to spokojny sen seniorom z reumatoidalnym zapaleniem stawów oraz artretyzmem.

child

Najlepszy materac dla malucha

Wszyscy dobrze wiemy, jak ważny jest spokojny sen dziecka.
Dla niemowlaków najlepsze będą twardsze materace, zapewniające dobre podparcie. Natomiast dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym wybierz te o średniej twardości.

woman

Idealny materac dla singla

Im łóżko i sam materac są większe, tym śpi się wygodniej.
Typowa długość materacy to 200 cm, ale inaczej jest z ich szerokością. Zdecydować się można na materace o szerokości 80, 90, 120, 140 , 160, 180, a nawet 200 cm! Brzmi wygodnie, prawda?

Otoczeni naturą przenosimy ją wprost do naszych produktów

Tak powstały inspirowane Prowansją pokrowce Lavender o właściwościach antybakteryjnych oraz delikatne pokrowce Aloe Vera o działaniu bakteriobójczym oraz regenerującym skórę.

Czy może być coś przyjemniejszego niż zanurzenie się w tym kojącym zapachu po męczącym dniu?

Działanie w harmonii z przyrodą sprawia, że do produkcji naszych materaców, pokrowców czy poduszek wykorzystujemy naturalne materiały najwyższej jakości w połączeniu z nowoczesną technologią.

Rezultat?
Zdrowy, spokojny i regenerujący sen.

Dlaczego Materasso?

material

Posiadamy ponad 100 rodzajów materaców zdrowotnych i ortopedycznych wykonanych z tradycyjnych, naturalnych i innowacyjnych materiałów przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

pillows

Produkujemy koce antyalergiczne, poduszki ortopedyczne, ochraniacze na materace i inne akcesoria, które dzięki wyjątkowym właściwościom użytych materiałów zapewniają idealne warunki do wysokiej jakości snu.

Posiadamy liczne certyfikaty i nagrody jakości naszych produktów

m.in. Öko-Tex Standard 100, FSC® CERTIFIKÁT czy SIMALFA,
czyli ekologiczny szwajcarski klej, spełniający najsurowsze normy nieszkodliwości dla zdrowia.

Certyfikaty te potwierdzają, że nasze produkty są w pełni bezpieczne dla zdrowia i zgodne ze standardami technicznymi oraz ekologicznymi.

Nasze salony